Ürün Kodu: CHS4210-8GT-110
Chs4210-8gt-110
5.139,44 TL
    WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
    CHS4210-8GT-110
    10-Port Cloud Managed Hardened Gigabit Switch with 8-Port PoE
    > Özellikler yönetilen mod.
    > IEEE802.3af, IEEE802.3at ve Hi-PoE gereksinimlerini karşılar.
    > Ağ topolojisinin görselleştirilmesini destekler.
    > Uygulama üzerinden mobil yönetimi destekler.
    Tek elden bakım hizmetini destekler.
    > Masaüstü ve DIN rayına montajı destekler
    Temel
    Katman
    Katman 2
    Anahtarlama Kapasitesi
    20 Gbps
    Paket İletim Hızı
    14,88 Mpps
    Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması
    Port 1-8: 8 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE)
    Port 9-10: 2 × SFP 100/1000 Mbps (uplink)
    Çalışma Sıcaklığı
    –30 °C ila +65 °C (–22 °F ila +149 °F)
    Çalışma Nem Oranı
    %10–%90 (bağıl nem), yoğuşmasız
    Koruma
    IP30; IK06
    Depolama Sıcaklığı
    -40 °C ila +85 °C (-40 °F ila +185 °F)
    Depolama Nem Oranı
    %5–%95 (bağıl nem), yoğuşmasız
    Güç Kaynağı
    Harici çift güç kaynağı (terminal bloğu ve DC): 48–57 VDC, 2,5–2,1 A
    Güç Tüketimi
    Rölantide: 2 W
    Tam yükte: 116,6 W
    Statik Koruma
    Hava deşarjı: 8 kV
    Temas deşarjı: 6 kV
    Yıldırımdan Koruma
    Ortak mod: 4 kV
    Diferansiyel mod: 2 kV
    Net ağırlığı
    0,66 kg (1,46 lb)
    Brüt ağırlık
    1,6 kg (3,53 lb)
    Ürün Boyutları
    171,8 mm × 139,4 mm × 42 mm (6,76" × 5,49" × 1,65") (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik)
    Ambalaj Boyutları
    314,5 mm × 253,5 mm × 130,5 mm (12,38" × 9,98" × 5,14") (U × G × Y)
    Kasa Malzemesi
    Ütü
    Kurulum
    DIN rayına monte; masaüstüne monte
    Sertifikalar
    CE
    PoE
    PoE
    Evet
    PoE Gücü
    Bağlantı noktası 3-8≤30 W, bağlantı noktası 1–2≤90 W, toplam≤110 W