Ürün Kodu: AS5500-24GT4XF
Dahua As5500-24gt4xf, 24 Port Gigabit, 4 Port 10g Sfp, L3 Yönetilebilir, Rack Mount Switch
As5500-24gt4xf
27.198,67 TL
    WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
    AS5500-24GT4XF
    28-Port Managed Gigabit Switch with 24-Port RJ45 and 4-Port 10G SFP+
    > Güçlü L2 ve L3 Özellikleri
    > Kurumsal Düzeyde Bağlantı
    > Akıllı Dayanıklı Çerçeve 2 (IRF2)
    > Deniz seviyesinden 5000 metrenin altındaki bölgelerde güvenli kullanım için uygundur.
    Donanım
    Güç adaptörü dahildir.
    Evet
    Ethernet Port
    24 × RJ-45 10/100/1000 Mbps
    Optik Bağlantı Noktası
    4 × SFP+ 1/10 Gbps
    Ethernet Port Hızı
    10/100/1000 Mbps
    Optik Bağlantı Noktası Yükleme Hızı
    1/10 Gbps
    Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması
    Port 1-24: 24 × RJ-45 10/100/1000 Mbps;
    Port 25-28: 4 × SFP+ 1/10 Gbps
    Yönetim portu
    1 adet Mikro-USB bağlantı noktası
    1 adet Konsol bağlantı noktası
    Güç Kaynağı
    Dahili güç kaynağı: 100–240 VAC, 50/60 Hz, 1 A
    Çalışma Sıcaklığı
    -5 °C ila +45 °C (+23 °F ila +113 °F)
    Çalışma Nem Oranı
    %5–%95 (Bağıl Nem)
    Depolama Sıcaklığı
    -40 °C ila +70 °C (-40 °F ila +158 °F)
    Depolama Nem Oranı
    %5–%95 (Bağıl Nem)
    Fansız Tasarım
    HAYIR
    Güç Tüketimi
    Rölantide çalışma: 10 W
    Tam yükte: 24 W
    Performans
    Katman
    L3
    Yönetim Türü
    Evet
    MTBF
    131,97 yıl
    Anahtarlama Kapasitesi
    128 Gbps
    Paket İletim Hızı
    95.232 Mpps
    Paket Tampon Boyutu
    12 Mbit
    Jumbo Çerçeve
    10K Bayt
    MAC Tablo Boyutu
    16K
    VLAN Numarası
    4K
    VLAN Arayüzü
    512
    IPv4 Yönlendirmeleri
    1K
    Dinamik ARP
    1K
    İletişim Standardı
    IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3X; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z; IEEE 802.3ad; IEEE 802.3ae
    Özellikler
    Halka Ağ Protokolü
    STP/RSTP/MSTP
    PVST
    RRPP
    ERPS
    Yönlendirme
    Statik yönlendirme
    IPV6 politikalı yönlendirme
    RIPv1/v2/ng
    OSPFv2/v3
    Politika tabanlı yönlendirme
    VLAN Fonksiyonu
    Port tabanlı VLAN,
    MAC tabanlı VLAN,
    Protokol tabanlı VLAN,
    Alt ağ tabanlı VLAN,
    QinQ, esnek QinQ
    VLAN Eşleme,
    Ses VLAN'ı,
    MVRP
    Bağlantı Toplama
    Statik bağlantı birleştirme
    Dinamik bağlantı birleştirme
    Cihazlar arası bağlantı birleştirme
    Gigabit Ethernet port birleştirme
    10 Gigabit Ethernet port birleştirme
    IEEE 802.3x Akış Kontrolü
    Çoklu yayın
    IGMP Snooping v1/v2/v3
    PIM Snooping
    Multicast VLAN
    IGMP v1/v2/v3
    Güvenilirlik
    IRF; VRRP; DLDP; LLDP; VCT
    ARP
    ARP kaynak bastırma
    Dinamik ARP kaynak tespiti
    ARP saldırı önleme
    ARP tespiti
    ARP hız sınırlaması
    DHCP İşlevi
    DHCP İstemcisi
    DHCP İzleme
    DHCP Rölesi
    DHCP Sunucusu
    DHCP İzleme seçeneği 82
    DHCP Rölesi seçeneği 82
    DHCP İzleme Güveni
    DHCP İzleme girişi yedeklemesi
    Güvenlik
    Çok seviyeli kullanıcı yönetimi ve parola koruması
    802.1X
    RADIUS
    SSH 2.0
    Port izolasyonu
    HWTACACS
    IP/Port/MAC bağlama
    IP Kaynak Koruması
    HTTPS
    Üçlü
    QoS/ACL
    802.1p/DSCP öncelik etiketi
    Paket filtreleme
    SP/WRR/SP+WRR kuyruk zamanlaması
    Port tabanlı hız sınırlaması
    Trafiğe dayalı yönlendirme
    Zaman aralığı
    IPv6
    ICMPv6
    Traceroute v6
    Telnet v6
    SSH2 v6
    ND/ND snooping/ND proxy/ND detection
    SAVI
    IPv6 Portalı
    IPv6 için DNS İstemcisi IPv6
    için SNMP
    RIPNG ve OSPFv3
    IPv6 politika yönlendirmesi
    MLD Snooping v1/v2
    VRRP V3
    DHCPv6 snooping/DHCPv6 istemcisi/DHCPv6 rölesi/DHCPv6 sunucusu
    IPv6 port bağlama
    Ekipman Yönetimi
    Xmodem/FTP/TFTP kullanarak güncelleme dosyalarını yükleyin ve güncelleyin.
    CLI, Telnet ve Konsol portu üzerinden yapılandırma yapın.
    SNMPv1/v2/v3
    Web ağ yönetimi.
    RMON alarmı, RMON olayı ve RMON geçmişi.
    Sistem günlükleri, çok seviyeli alarmlar ve hata ayıklama bilgileri.
    HGMPv2
    NTP.
    Ping ve Tracert.
    VCT.
    DLDP.
    Port geri döngü tespiti.
    Güç kaynağı, fan ve sıcaklık alarmları.
    BFD.
    Genel
    Statik Koruma
    Hava deşarjı: 8 kV
    Temas deşarjı: 6 kV
    Yıldırımdan Koruma
    Ortak mod: 1 kV
    Diferansiyel mod: 0,5 kV
    Net ağırlığı
    ≤ 2,6 kg (5,62 lb)
    Brüt ağırlık
    ≤ 3,0 kg (6,61 lb)
    Ürün Boyutları
    440 mm × 160 mm × 43,6 mm
    (17,32" × 6,30" × 1,72") (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik)
    Ambalaj Boyutları
    540 mm × 280 mm × 86 mm
    (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) (21,26" × 11,02" × 3,39")